Přejít k hlavnímu obsahu

Chlebové tousty | recept na netradiční tousty

Chlebové tousty | recept na netradiční tousty

Chlebové tousty | recept na netradiční tousty. Nevíte co se starým chlebem, který ještě tak docela není tvrdý? Máte na něco chuť, ale topinky to nejsou? Vyzkoušejte tenhle bezva nápad na chlebové tousty! Je to opravdu výborný způsob jak zlikvidovat starší chleba. Pokud přemýšlíte, co jednoduchého připravit k večeři, určitě vyzkoušejte tento předpis na netradiční tousty. 

Co je potřeba

starý chleba

máslo

šunkový a suchý salám (např. Vysočinu)

plátkový sýr

cibule

2 polévkové lžíce kečupu

2 polévkové lžíce tatarky

1 čajová lžička plnotučné hořčice

Chleba nakrájíme na el. kráječi asi na 7mm silné krajíce. Poté si nachystáme mišmaš, který uděláme tak, že si v misce smícháme kečup, tatarku a hořčici. Dále krajíce potřeme máslem (zapečené tousty jsou pak měkké) a rozpůlíme, obložíme šunkovým salámem a nějakým suchým salámem. Na salám rozprostřeme 1 čajovou lžičku mišmaše a poklademe slaboučkými kolečky cibule. Na cibuli položíme sýr a na ten dáme ještě lžičku mišmaše. Přiklopíme druhou půlku krajíce a můžeme dát zapéct do toustovače. Zapékáme asi 3 minutky, pak mrkneme a když jsou tousty zlatavé, tak můžeme podávat. 

Nikdy bych nevěřila, že tousty z obyčejného chleba budou taková dobrotka!  Všem doporučuji vyzkoušet! 

DOBROU CHUŤ!!!

Autor: Jitule
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Pomazánka z nivy | recept
Pomazánka z nivy | recept
Pomazánka z nivy | recept. Pomazánky jsou vděčné nejen jako pohoštění pro hosty, ale i jako výborná svačina nebo lehká večeře. Mám pro vás tip na poma…