jitulciny-recepty.cz

Jak funguje chemický peeling a proč jej používat?

Mrzí vás, že nemáte více peněz, abyste mohli podstoupit hloubkovou očistu pleti v kosmetickém salonu nebo rovnou na klinice estetické medicíny? Díky chemickému peelingu je možné si toto provést i svépomocí doma. Kdykoli máte čas, chuť a také s použitím produktu do značky, která vám co se týče krémů, čisticí kosmetiky apod., vyhovuje. 

Chemický peeling se vmasírovává do vyčištěné pleti a díky svému složení ji hloubkově obnovuje. Díky AHA kyselinám, které jsou u kvalitních produktů přítomny, je účinek výborný. Bez drahého kosmetického ošetření získáte krásnou pleť.

Používá se na různé oblasti, a to nejen na obličej, ale také na dekolt nebo i ramena, oblast zad, kterou nosíme odhalenou, když si oblékneme šaty bez ramínek atd.

Všechna místa, kterým dopřejete péči formou chemického peelingu, budou jemnější a omlazena. Díky němu také dojde k redukci jemných vrásek a pigmentových skvrn. S peelingem dochází i k podpoře obnovy kůže. Zlepšuje se textura pleti, je vyhlazená, dochází také ke stažení rozšířených pórů. I ti, kteří mají potíže s akné, budou mile překvapeny příznivými účinky.

Nikdy byste neměli používat zboží bez přečtení si návodu od výrobce, a to platí i u kosmetiky. První nanesení by mělo být jen na kousku pleti a pro jistotu je dobré vyčkat 24 hodin, zda nedojde k zarudnutí, podráždění, vyrážce…

Pokud je vše v pořádku, postup je snadný i rychlý. Stačí vyčistit si důkladně pleť a peeling v malém množství nanést a vmasírovat do pleti. Nepoužívá se na rty a do citlivého, jemného okolí očí. Po pár minutách působení se pečlivě opláchne vodou a pleť se natře jemným pleťovým krémem, aby došlo j jejímu zklidnění.

Mnoho známých značek nabízí chemický peeling za příznivou cenu. Určitě jej zkuste, účinky jsou výborné.


Zdroj: https://www.jitulciny-recepty.cz/jak-funguje-chemicky-peeling-proc-jej-pouzivat.html